,,Never make a decision when you're angry.Never make a promise when you're happy

Proč jsou lidi tak zlí?

17. března 2013 v 13:40 | Anna Julie |  kecy
Často si kladu otázku: Proč jsou lidé tak hnusní, závistiví, nenávistní?
Člověk se o něco snaží, dává do toho svůj čas, své nápady, kousek sám sebe a oni pak o tom výtvoru řeknou: ,,To je trapný!",,Je to o ničem!" ,,Hnus!"
Přitom si ani neuvědomují kolik úsilí a práce to dá.

Jako příklad dám naší připravovanou parodii na Stmívání.

Zveřejnili jsme zatím jen konečný tanec z posledního dílu (Breakind Dawn-part 2), napsali jsme, že se jedná pouze o ukázky a i přesto to mnozí nepochopili a psali jak je celá ta parodie trapná. (přitom je zde téměř pouze tanec)

Nenapadne je, že člověk, co nad tím strávil několik dní, několik hodin to učil ostatní a pak to natáčel v -5 stupních, může mít najednou myšlenky jako:,,Tak proč to dodělávat? Proč se snažit když to nikdo neocení?"
Nebo mě také mrzí, když napíšou:,,Hmm opičíte se po Hillywood show"
PROSÍM?? Jsou snad Hillywood show jediné slečny co dostaly nápad na ZHUDEBNĚNOU PARODII?

To že nechceme být za úplné trapáky a mluvit tam trapnou angličtinou, jelikož českému jazyku v zahraničí nikdo nerozumí ještě neznamená, že jsme jim ukradli nápad!

Zhudebněné parodie jsou už téměř všude - v televizních pořadech, na internetu, ve filmech...
Nic jiného jako Hillywood show nemáme, tak proč to psát?
(My Hillywood show obdivujeme, jsou to moc šikovné holky. Ale řekněme si upřímně - mít na jednu parodii několik tisíc až desetitisíc dolarů od fanoušků plus peníze co si na to ony samy vydělají...tak si hned můžeme jet z ČR do USA a natočit si to v La Push :D )
Pak když napíšou:,,Hmm ale Edward a Bella nevypadají jako Robert a Kristen" pardon, ale dvojníci a make-upoví mástři nejsme:)Proč když se to někomu nelíbí, nenapíše prostě důvod? Správnou kritiku? Ne jenom - "hnus" (bez udání důvodů, tak se člověk ani nezlepší :D)

To se ale netýká jenom našich videí, parodií apod.

Týká se to všeho.
NAPŘÍKLAD:
Justin Bieber zazpívá písničku která je pro 40% populace odporná jen kvůli tomu že je ON úspěšný a oni nic nedokážou.
A přitom.... myslíte si, že by měl tolik koncertů, kdyby neuměl zpívat?
Johnny Depp podá ohromný výkon ve filmu, je to výborný herec, který dostane řadu ocenění ale stejně je pro miliony lidí strašnej herec bez špetky talentu.
A TO JE I U DALŠÍCH OSOBNOSTÍ...


Co to s námi je lidi?

Proč se k sobě tak hnusně chováme?

Nikomu nic nepřejme?

Řekněte mi proč?

ODKAZ NA ÚKÁZKU TWILIGHT PARODIE + BREAKIND DAWN PART 2 CHOREO.fotky z parodie v c.č.


BLOG MEGIII
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Juliá Lucie Juliá | Web | 17. března 2013 v 17:42 | Reagovat

"John(n)y Depp pro miliony lidí strašněj herec bez špetky talentu." Holka, kde to žiješ?!?!

2 megiiiii megiiiii | Web | 18. března 2013 v 16:08 | Reagovat

Zlato zlato...
Já si pamatuju jak si TY říkala MNĚ že na tohle si musim zvyknout a že jsem s tímhle měla počítat než jsme začly točit...
No.. já už si na to zvykla, tak to už neřeš a zvykni si taky :)
Nic s tím neuděláme, lidi jsou kreténi a když je baví sedět doma a jen kritizovat za počítačem něčí práci aniž by se sami někdy o něco pokusili, tak mi nestojí za to se jejich komentářema zabejvat...

Navíc, tobě to neustále chválí na facebooku minimalně polovina lidí co tam máš, lajkujou fotky, komentujou... zkus si vzít něco z toho pozitivního :) :*

3 doDina doDina | Web | 18. března 2013 v 16:10 | Reagovat

děvče...klid, to je život. Pokud se chceš namočit do umění, vždycky to bude takové. Pokud bude abstraktní, tak ti přesně tahle nenávistná společnost nebude rozumět a bude tě mít za idiota, s kterým se zabývat nechce. Ale když je to tahle komerční sféra, nenávist je na prvním místě. Takže...pokud je nechceš poslouchat, nezveřejňuj se. To pak ale nemá smysl. Ale vždycky je možnost myslet na to, že to děláš kvůli sobě. A ti, co jen sedí za monitorem tě přece neponíží. Všímej si toho pozitivního. Určitě se najde (později) někdo s rozumnou kritikou :)

4 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 18. března 2013 v 22:14 | Reagovat

lidi jsou závistivci umí jen sedet za PC a kritizovat ostatní přitom oni nic nedelají nic si z toho nedelej mě kvuli kritice odradily všichni od footbagu a plno dalších věcí :) a vím jak to dokážě s člověkem zahýbat mě to přijde naprosto super a jsou si podobní mě se to líbí :) jen tak dál :) já vám holky fandím

5 wistful-girl wistful-girl | Web | 4. dubna 2013 v 16:54 | Reagovat

Myslím si, že se Vm ta pardie moc povedla :D :)., Je to fakt zábavný.. Člověk by se musel rozkrájet, aby se zavděčl každému. Bohužel existují lidi, kteří jsou nespokojení sami se sebou, a tak musí kritizovat druhý a hledat chyby na nich, jelikož jim vad, že sami nejsou dokonalí.. Kašli na to :).. Je to parádní :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama